+ 48 663 603 352

biuro@proreklamy.pl

Jak zamówić produkt lub otrzymać wycenę

 • Mam kompletny projekt potrzebuje wycenę!

Wyślij do nas plik z projektem, który posiadasz, podaj rodzaj (np. kaseton jednostronny z dibondu, kolor obudowy: czarny), rozmiar oraz inne szczegóły lub opcje dodatkowe jeśli mają być zastosowane w produkcie. Na Twoje zapytanie zawsze odpowiemy w tym samym dniu, bez zbędnej zwłoki.

 • Mam tylko logo, chciałem wykonać np. kaseton!

Wyślij do nas plik wektorowy z logiem, jeśli nie możesz go odnaleźć wyślij te które posiadasz, my wybierzemy odpowiedni. Podaj co oprócz loga ma znaleźć się na produkcie, tekst, kolorystyka, wymiar produktu. Jeśli nie masz swojej wizji, wykonamy dla Ciebie przykładowe projekty, a Ty wybierzesz odpowiedni lub dokonamy ich modyfikacji wg Twoich wytycznych.

 • Nie wiem jaki rodzaj produktu będzie dla mnie odpowiedni?

Podaj czego ma dotyczyć reklama (Twoja branża), wykonaj zdjęcie (może być telefonem) miejsca w którym ma być umieszczona. Jeśli znajduje się tam jakich charakterystyczny element (np. okno), podaj jeden z jego wymiarów (przykład na obrazku poniżej). Jeśli posiadasz częściowy pomysł na wykonanie produktu lub projektu to podaj jak najwięcej szczegółów. My wykonamy dla Ciebie wizualizacje i opiszemy szczegóły wykonania proponowanego produktu. Propozycja wizualizacji nie jest ostateczna, zawsze możemy do niej wprowadzić poprawki wg Twoich wytycznych.

Na życzenie możemy również wykonać samodzielne pomiary na miejscu u klienta oraz udzielić niezbędnych porad.

 • Zamówienie!

Przy zamówieniu wyślij do nas swoje dane do wystawienie faktury VAT, dane do wysyłki (jeśli wybierasz taką opcje odbioru) oraz nr tel. kontaktowego. W wiadomości zwrotnej otrzymasz do opłacenia fakturę zaliczkową, resztę płacisz przy odbiorze produktu lub w inny ustalony wcześniej sposób.

Termin wykonania zlecenia liczymy zawsze od daty wpłynięcia zaliczki.

 • Jak przesłać plik

Pliki można przesyłać do nas jako załączniki w wiadomościach e-mail lub w przypadku pliku większych rozmiarów poprzez serwer FTP.

W celu uzyskania hasła do serwera, skontaktuj się z nami. Jeśli nie wiesz który plik wybrać to załącz wszystkie które posiadasz w różnych formatach, my wybierzemy ten odpowiedni, niezbędny do wykonania Twojego zamówienia.

 • Wzornik kolorów

Proszę pamiętać, ze kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od tych na żywo. Przy współpracy z naszą firmą otrzymają Państwo oryginalny wzornik, który wyślemy pocztą.

Wzornik folii Oracal 641

wzornik kolorow oracal 641

Wzornik kolorów RAL

wzornik kolorow ral

Porady i wsparcie techniczne

 • Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo w dziedzinie produkcji reklamowej.
 • Doradzamy już w momencie tworzenia projektu reklamy.
 • Zadowolenie kontrahenta jest dla nas bardzo ważne i motywujące, do rozwijania się w dziedzinie tworzenia reklamy wizualnej.
 • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, wspólnie postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości co do ostatecznego kształtu zlecenia.
 • Gwarantujemy miłą i partnerską atmosferę.