Współpraca

Porady i wsparcie techniczne

Dobra firma produkcyjna nigdy nie zostawi Cie bez pomocy. Zadowolenie kontrahenta jest dla nas bardzo ważne i motywujące, dlatego nasi klienci zawsze kiedy tylko tego potrzebują, dostają wsparcie w każdej kwestii związanej z produktem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, postaramy się rozwiązać wszystkie Twoje problemy i niejasności w miłej i partnerskiej atmosferze.

Własny transport

Aby dostawa naszych produktów była na najwyższym poziomie, dla towarów wymagających szczególnej ostrożności zapewniamy transport bezpośrednio z miejsca na miejsce, nie zwiększając znacząco kosztów przesyłki.

Pozostałe produkty wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi dostępnymi na polskim rynku.

W cenę przesyłki zawsze wliczone jest solidne zapakowanie towaru.

W razie uszkodzenia przesyłki i zwrotu (jedynie 1-2% naszych paczek), od razu po stwierdzeniu szkody, wykonujemy dla Ciebie nowy produkt, nie musisz więc czekać wiele dni na decyzje firmy kurierskiej, która uszkodziła przedmiot. Tym zajmuje się nasza firma, a Ty dostajesz nowy towar.

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy producentem i zajmujemy się wieloma rodzajami wyrobów reklamowych, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić duży wachlarz możliwości.

Kompleksowo wyposażysz u nas swoją firmę lub przedsiębiorstwo w dziedzinie reklamy wizualnej.

Mimo, iż strona jest na bieżąco uzupełniana to jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje, wyślij do nas zapytanie poprzez e-mail, być może towar znajduje się pod inną nazwą lub nie jest zamieszczony na stronie internetowej.

Na wiadomości odpowiadamy w ciągu kilku chwil, najpóźniej do końca każdego dnia.

Najwyższa jakość

Dbając o najwyższą jakość naszych towarów, nigdy do produkcji nie używamy wątpliwych podzespołów. W naszych wyrobach nie znajdziesz chińskich elementów.

Duża ilość firm nie podaje dokładnie z czego oraz w jaki sposób wykonuje swoje przedmioty, w opisie naszych produktów znajdziesz wszystko czarno na białym.

Dla nas jakość to priorytet nr 1.

Zawsze informujemy klientów na co powinni zwrócić uwagę jeśli oczekują produktów najwyższej jakości. Pewnych elementów, które nigdy nie powinny znaleźć się w danym produkcie nie stosujemy nawet na życzenie klienta!

Niestandardowe pomysły i zlecenia

Chcesz wykonać nietypowy produkt? Masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować?

Skontaktuj się z nami!

Realizujemy zlecenia zaczynając od analizy pomysłu, poprzez przygotowanie projektu, po fazę produkcyjną.

Nasza firma specjalizuje się w nietypowych projektach i rozwiązaniach.